بلاگ سینما

لیست کامل برندگان اسکار 2019 + فیلم کامل مراسم

بالاخره نوبت مهم‌ترین مراسم از فصل جوایز سینمایی امسال هم رسید تا در تمامی بخش‌ها، مجسمه‌ی اسکار را تقدیم آن‌هایی کند که به عقیده‌ی داوران آکادمی، بهترین‌های سال 2019 در دنیای هنر هفتم بوده‌اند. اسکار 2019، از ساعت 04:30 بامداد امروز (دوشنبه، 6 اسفند 1397) آغاز شد و آرام‌ آرام، به اعلام بهترین نامزد هر قسمت از رقابت‌های سینمایی، ادامه داد تا مراسم به پایان برسد و لیست کامل برندگان، در مقابل‌تان قرار گرفته شود. در ادامه لیست کامل برندگان اسکار 2019 آورده شده است…

فیلم کامل مراسم اسکار 2019


بهترین بازیگر نقش مکمل زن

برنده‌: رجینا کینگ برای فیلم If Beale Street Could Talk

  • ایمی آدامز برای فیلم Vice
  • مارینا دی تاویرا برای فیلم Roma
  • اما استون برای فیلم The Favourite
  • ریچل وایس برای فیلم The Favourite
  • رجینا کینگ برای فیلم If Beale Street Could Talk

بهترین مستند

برنده‌: Free Solo

  • مستند RBG
  • مستند Free Solo
  • مستند Minding the Gap
  • مستند Of Fathers and Sons
  • مستند Hale County This Morning, This Evening

بهترین گریم

برنده‌: Vice

بهترین طراحی لباس

برنده‌: Black Panther

بهترین طراحی صحنه

برنده‌: Black Panther

  • فیلم Roma
  • فیلم First Man
  • فیلم The Favourite
  • فیلم Black Panther
  • فیلم Mary Poppins Returns

بهترین فیلم‌برداری

برنده‌: آلفونسو کوارون برای فیلم Roma

  • لوکاس زال برای فیلم Cold War
  • آلفونسو کوارون برای فیلم Roma
  • رابی رایان برای فیلم The Favourite
  • متی لیباتیک برای فیلم A Star Is Born
  • کالب دشانل برای فیلم Never Look Away

بهترین تدوین صدا

برنده‌: Bohemian Rhapsody

بهترین میکس صدا

برنده‌: Bohemian Rhapsody

بهترین فیلم خارجی

برنده‌: Roma

  • فیلم Roma از کشور مکزیک
  • فیلم Cold War از کشور لهستان
  • فیلم Shoplifters از کشور ژاپن
  • فیلم Capernaum از کشور لبنان
  • فیلم Never Look Away از کشور آلمان

بهترین تدوین

برنده‌: Bohemian Rhapsody

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

برنده‌: ماهرشالا علی برای فیلم Green Book

  • سم راکوِل برای فیلم Vice
  • سم الیوت برای فیلم A Star Is Born
  • ماهرشالا علی برای فیلم Green Book
  • آدام درایور برای فیلم BlacKkKlansman
  • ریچارد ای.گرنت برای فیلم ?Can You Ever Forgive Me

بهترین انیمیشن

برنده: Spider-Man: Into the Spider-Verse

بهترین انیمیشن کوتاه

برنده: Bao

  • انیمیشن Bao
  • انیمیشن Weekends
  • انیمیشن Late Afternoon
  • انیمیشن One Small Step
  • انیمیشن Animal Behavior

بهترین مستند کوتاه

برنده‌: .Period. End of Sentence

  • مستند Lifeboat
  • مستند End Game
  • مستند Black Sheep
  • مستند A Night at the Garden
  • مستند .Period. End of Sentence

بهترین جلوه‌های ویژه

برنده: First Man

  • فیلم First Man
  • فیلم Ready Player One
  • فیلم Christopher Robin
  • فیلم Avengers: Infinity War
  • فیلم Solo: A Star Wars Story

بهترین فیلم کوتاه

برنده: ؟

  • فیلم Skin
  • فیلم Fauve
  • فیلم Mother
  • فیلم Marguerite
  • فیلم Detainment

بهترین فیلم‌نامه‌ی اوریجینال

برنده‌: Green Book

  • فیلم Vice
  • فیلم Roma
  • فیلم Green Book
  • فیلم The Favourite
  • فیلم First Reformed

بهترین فیلم‌نامه‌ی اقتباسی

برنده‌: BlacKkKlansman

  • فیلم A Star Is Born
  • فیلم BlacKkKlansman
  • فیلم If Beale Street Could Talk
  • فیلم ?Can You Ever Forgive Me
  • فیلم The Ballad of Buster Scruggs

بهترین موسیقی متن

برنده‌: Black Panther

  • فیلم Black Panther
  • انیمیشن Isle Of Dogs
  • فیلم BlacKkKlansman
  • فیلم Mary Poppins Returns
  • فیلم If Beale Street Could Talk

بهترین آهنگ اوریجینال

برنده‌: آهنگ Shallow از فیلم A Star Is Born

  • آهنگ I’ll Fight از فیلم RBG
  • آهنگ Shallow از فیلم A Star Is Born
  • آهنگ All the Stars از فیلم Black Panther
  • آهنگ The Place Where Lost Things Go از فیلم Mary Poppins Returns
  • آهنگ When a Cowboy Trades His Spurs for Wings از فیلم The Ballad of Buster Scruggs

بهترین بازیگر نقش اصلی مرد

برنده‌: رامی ملک برای فیلم Bohemian Rhapsody

  • کریستین بیل برای فیلم Vice
  • بردلی کوپر برای فیلم A Star Is Born
  • ویگو مورتنسن برای فیلم Green Book
  • ویلم دفو برای فیلم At Eternity’s Gate
  • رامی ملک برای فیلم Bohemian Rhapsody

بهترین بازیگر نقش اصلی زن

برنده‌: اولیویا کلمن برای فیلم The Favourite

  • گلن گلوز برای فیلم The Wife
  • یالیتزا آپارایسیو برای فیلم Roma
  • لیدی گاگا برای فیلم A Star Is Born
  • اولیویا کلمن برای فیلم The Favourite
  • ملیسا مک‌کارتی برای فیلم ?Can You Ever Forgive Me

بهترین کارگردان

برنده‌: آلفونسو کوارون برای فیلم Roma

  • آدام مک‌کی برای فیلم Vice
  • آلفونسو کوارون برای فیلم Roma
  • پاول پاولیکوفسکی برای فیلم Cold War
  • اسپایک لی برای فیلم BlacKkKlansman
  • یورگوس لانتیموس برای فیلم The Favourite

بهترین فیلم

برنده‌: Green Book

  • فیلم Vice
  • فیلم Roma
  • فیلم Green Book
  • فیلم The Favourite
  • فیلم A Star Is Born
  • فیلم Black Panther
  • فیلم BlacKkKlansman
  • فیلم Bohemian Rhapsody

0 امتیاز

1 0
لیست کامل برندگان اسکار 2019 + فیلم کامل مراسم
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه های شما
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
ترافیک مصرفی برای کاربران ویژه نیم بهاء محاسبه می شود.

ابتدا در سایت
ثبت نام کنید و بعد اشتراک خریداری کنید.
 
خرید اشتراک