بلاگ سینما

معرفی برندگان اسکار ۲۰۱۸

نودمین دوره مراسم اسکار برای معرفی برترین آثار سال پیش در دالبی تئاتر شهر لس آنجلس، برگزار شد. در نودمین دوره مراسم اسکار، هنرمندان و سینماگران مطرح جهان پس از حضور روی فرش قرمز در دالبی تئاتر شهر لس آنجلس حضور پیدا کردند تا برندگان اسکار ۲۰۱۸ معرفی شوند. اجرای این مراسم مانند سال پیش بر عهده جیمی کیمل بود.

بهترین طراحی صحنه

دانلود فیلم The Shape of Water 2017

  • فیلم Beauty and the Beast
  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم The Shape of Water

بهترین فیلمبرداری

دانلود فیلم Blade Runner 2049 2017

  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم Mudbound
  • فیلم The Shape of Water

بهترین طراحی لباس

دانلود فیلم Phantom Thread 2017

  • فیلم Beauty and the Beast
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Phantom Thread
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Victoria & Abdul

بهترین تدوین صدا

دانلود فیلم Dunkirk 2017

  • فیلم Baby Driver
  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi

بهترین میکس صدا

  • فیلم Baby Driver
  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi

بهترین فیلم کوتاه

  • DeKalb Elementary
  • The Eleven O’Clock
  • My Nephew Emmett
  • The Silent Child
  • Watu Wote/All of Us

بهترین موسیقی متن اوریجینال

  • فیلم Dunkirk
  • فیلم Phantom Thread
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین انیمیشن کوتاه

مراسم اسکار ۲۰۱۸

  • انیمیشن Dear Basketball
  • انیمیشن Garden Party
  • انیمیشن Lou
  • انیمیشن Negative Space
  • انیمیشن Revolting Rhymes

بهترین جلوه‌های ویژه

  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2
  • فیلم Kong: Skull Island
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi
  • فیلم War for the Planet of the Apes

بهترین تدوین فیلم

  • فیلم Baby Driver
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم I, Tonya
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین طراحی گریم و مو

دانلود فیلم Darkest Hour 2017

  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Victoria & Abdul
  • فیلم Wonder

بهترین بازیگر نقش مکمل زن

  • مری جی بیلگ برای فیلم Mudbound
  • آلیسون جنی برای فیلم I, Tonya
  • لزلی مانویل برای فیلم Phantom Thread
  • لوری متکالف برای فیلم Lady Bird
  • اکتاویا اسپنسر برای فیلم The Shape of Water

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

  • ویلیام دفو برای فیلم The Florida Project
  • وودی هارلسون برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
  • ریچارد جنکینز برای فیلم The Shape of Water
  • کریستوفر پلامر برای فیلم All the Money in the World
  • سم راک‌ول برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین مستند

  • مستند Abacus: Small Enough to Jail
  • مستند Faces Places
  • مستند Icarus
  • مستند Last Men in Aleppo
  • مستند Strong Island

بهترین فیلم خارجی

  • فیلم A Fantastic Woman از کشور شیلی
  • فیلم The Insult از کشور لبنان
  • فیلم Loveless از کشور روسیه
  • فیلم On Body and Soul از کشور مجارستان
  • فیلم The Square از کشور سوئد

بهترین انیمیشن

دانلود انیمیشن Coco 2017

  • انیمیشن The Boss Baby
  • انیمیشن Coco
  • انیمیشن The Breadwinner
  • انیمیشن Ferdinand
  • انیمیشن Loving Vincent

بهترین مستند کوتاه

  • مستند Edith+Eddie
  • مستند Heaven Is a Traffic Jam on the 405
  • مستند (Heroin(e
  • مستند Knife Skills
  • مستند Traffic Stop

بهترین فیلم‌نامه‌ی اقتباسی

  • فیلم Call Me By Your Name
  • فیلم The Disaster Artist
  • فیلم Logan
  • فیلم Molly’s Game
  • فیلم Mudbound

بهترین فیلم‌نامه‌ی اوریجینال

دانلود فیلم Get Out 2017

  • فیلم The Big Sick
  • فیلم Get Out
  • فیلم Lady Bird
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین آهنگ اوریجینال

  • آهنگ Mighty River از فیلم Mudbound
  • آهنگ Mystery of Love از فیلم Call Me By Your Name
  • آهنگ Remember Me از انیمیشن Coco
  • آهنگ Stand Up For Something از فیلم Marshall
  • آهنگ This Is Me از فیلم The Greatest Showman

بهترین کارگردان

  • پل توماس اندرسن برای فیلم Phantom Thread
  • گیرمو دل تورو برای فیلم The Shape of Water
  • گرتا گرویگ برای فیلم Lady Bird
  • کریستوفر نولان برای فیلم Dunkirk
  • جردن پیل برای فیلم Get Out

بهترین بازیگر نقش اصلی مرد

  • تیموتی شلمی برای فیلم Call Me By Your Name
  • دنیل دی لوییس برای فیلم Phantom Thread
  • دنیل کالویا برای فیلم Get Out
  • گری اولدمن برای فیلم Darkest Hour
  • دنزل واشنگتن برای فیلم Roman J. Israel, Esq

بهترین بازیگر نقش اصلی زن

  • سالی هاوکینز برای فیلم The Shape of Water
  • فرانسیس مک دورماند برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
  • مارگو رابی برای فیلم  I, Tonya
  • سیرشا رونان برای فیلم Lady Bird
  • مریل استریپ برای فیلم The Post

بهترین فیلم

  • فیلم Call Me by Your Name
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم Get Out
  • فیلم Lady Bird
  • فیلم Phantom Thread
  • فیلم The Post
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

0 امتیاز

1 0
معرفی برندگان اسکار ۲۰۱۸
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه های شما
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
ترافیک مصرفی برای کاربران ویژه نیم بهاء محاسبه می شود.

ابتدا در سایت
ثبت نام کنید و بعد اشتراک خریداری کنید.
 
خرید اشتراک